Astropay Kart Satın Al

Posted by admin in Genel on 17 Kasım 2016 with Yorum Yok

Astropay Kart Satın Alma İşlemi basit ve kolay bir işlemdir ama alışverişler doğru adreslerden yapılırsa , SatisKart.Com Ailesi olarak Türkiye Resmi Satış Reselleri olarak sizlere en doğru hizmeti en doğru şekildesunmak için elimizden geleni yapmaktayız.

Astropay kart satın alırken günümüzdeki kredi kartları  gibi sizlerden hiç bir şekilde kimlik fotoğrafı,tc kimlik no vb. kişisel bilgilerinize gerek yoktur. Astropay kart soyut bir karttır pin kodu sistemi ile paranız şifrelenir ve  sizlere teslim edilir. Ön ödemeli kart satın alırken öncelikle yapmanız gereken sizlere gerekli olan kart miktarını belirlemek ve ardından canlı destek bölümümüze bağlanarak satın almak istediğiniz kart miktarını belirtmek.

Astropay Kart Satın Alma İşlemi ( Lütfen Dikkate Alın ) ; 

  1. Öncelikle sizlere gerekli olan kart miktarını belirlemek.  ( Astropay Kart Fiyatları
  2. Kart miktarı belirlendikten sonra , Canlı desteğimize bağlanmak.
  3. Müşteri temsilcilerimize satın alacağınız kart miktarını belirtmek.
  4. Ardından müşteri temsilcilerimiz tarafından sizlerle hesap numarası paylaşımı yapılır.
  5. Ardından tarafınızdan havale işlemi yapıldıktan sonra.
  6. Canlı destek bölümümüze girerken sizlerden talep edilen Cep Telefonu numaranıza SMS ile Astropay Kart pin kodu hızlı bir şekilde gönderilir. 

hiç bir şekilde sizlerden günümüzdeki bankalar gibi imza,kimlik,tc no,aile no v.b bilgiler talep edilmez ve hızlı şekilde Limitsiz Astropay Kart satın alarak gönül rahatlığında ödeme yapabilirsiniz. Artık ön ödemelerde Kredi Kartları kullanılmamakta ve bu şekilde internet üzerinden yapılan alışverişlerde dolandırılma ve kandırılma ortadan kaldırılmıştır.

Kendinize maddi manevi değer veriyorsanız , İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde ön ödemeli kart sistemi olan Astropay Kartı Tercih etmelisiniz.

SatisKart.Com Kullanat Kart Ön Ödemeli Kart Sistemleri Olarak Bu Sektörde Sizlere Yıllardır Öncülük Yapmaktayız

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık

© SatisKart.Com | KullanatKart Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.ş Copyright 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.