Astropay Sıkça Sorulan Sorular

Astropay Sıkça Sorulan Sorular

Posted by admin in Genel on 17 Kasım 2016 with Yorum Yok

Astropay Kart Sıkça Sorulan Sorular , Astropay kart hakkında en çok merak edilenler ?


astropay-sssSoru :
Astropay Kart Nedir , Önemi Nedir ? 

Cevap : Astropay kart ön ödemeli kart sistemidir ,  ön ödeme yapacağınızda kendiniz %100 güven altına almak adına tercih edilen kart sistemidir. Sizlere yurt dışı alışverişlerde %100 güven sağlayarak rahatlıkla alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

Soru : Astropay Kart Satın alma işlemi ortalama ne kadar sürer ? astropay-sss

Cevap :  Satın alma işlemi canlı desteğimizde bulunan müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip sizlerle paylaşılan hesap numarasına havale işlemini gerçekleştirdikten sonra en geç 5 dakika içerisinde astropay kart pin kodunuz teslim edilir.

Soru : Astropay Kart Güvenlimidir ? astropay-sss

Cevap :  Kredi kartlardan kat kat daha güvenlidir  , Astropay kart satın aldığınızda sizlerle paylaşılan  astropay pin kodları yüksek düzeyde şifrelenmiştir ve hiç bir şekilde siz kodları paylaşım yapmadığınız sürece sizlerin zarar görmesi söz konusu değildir.

Soru : Astropay Kart Pin Kodları Ne Zaman Kullanılır ? astropay-sss

Cevap : Satın almış olduğunuz pin kodları gönül rahatlığında satın aldığınız dakika kullanabilirsiniz. Hiç bir şekilde sizleri bekletmez ve onay süreci yoktur. Satın aldığınız dakika kullanıma geçebilirsiniz.

Soru : En az Astropay Kart Alımı Kaç Dolar($)’dır ?astropay-sss

Cevap : Astropay minimum 10$’dan başlayarak  15$, 20$, 25$, 50$, 75$, 100$  ve bu şekilde devam etmektedir. Yani en az satın alma işlemi 10$’dan başlar.

Soru : Astropay Kartlara Atm’den Para Yüklemek Mümkün mü ? astropay-sss

Cevap : Astropay Kartlara atm’den para yüklemek mümkün değildir. Astropay kartlar güvenlik amacıyla tek kullanımlık üretilmiştir ve hiç bir şekilde bir kullanımdan sonra kullanımı mümkün değildir. Yeni kart alarak  kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık

© SatisKart.Com | KullanatKart Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.ş Copyright 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.