Astropay Kart Nedir , Güncel Bilgiler

Astropay Kart Nedir , Güncel Bilgiler

Posted by admin in Genel on 12 Kasım 2016 with Yorum Yok

 Günümüzde bir çok ödeme çeşidi vardır sizlerinde bildiği gibi ödeme çeşitlerinin en kaliteli ve en az komisyonlu olan kart sistemi Astropay ön ödemeli Kart sistemidir.Sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.

Astropay ödeme yaparken kendinizi güven altına almanızı sağlayan bir kart sistemidir. Pin kodu sistemi işle şifrelenmiş elektronik para birimidir. Hiç bir şekilde alışveriş yaparken sizleri kimlik bilgisi zorunluluğuna tabi tutmaz ve gönül rahatlığında alışveriş yapabilirsiniz. Yurt dışı alışverişlerde artık ödeme seçeneği olarak kullanılan Astropay kartlar git gide yaygınlaştıkları için fiyat ve komisyon oranları düşmektedir.

Astroapy ile ödeme yapmak oldukça basittir sizlere Sistemimize girmiş olduğunuz Cep Telefonu numaranıza SMS ile satın aldığınız astropay pin gönderilir ve tek yapmanız gereken. Alışveriş yaptığınız sistemde bulunan ödeme ekranına girerek. Ödeme seçeneğini Astropay Kart seçerek verilen pin kodunu açılan alana doldurarak ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

En Kaliteli ve En Doğru Bilgileri SatisKart.Com Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.ş adresinden alabilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık

© SatisKart.Com | KullanatKart Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.ş Copyright 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.