Astropay Kart Nasıl Alınır , Güvenli...

Astropay Kart Nasıl Alınır , Güvenli Ucuz

Posted by admin in Genel on 12 Kasım 2016 with Yorum Yok

SatisKart.Com Astropay Kart Türkiye Resmi Satış Sitesinden Güvenli Ucuz Şekilde  Astropay Nasıl Alınır ?

Öncelikle ön ödemeli kart satın alırken limit yoktur limiti siz belirlersiniz. Ama tek kullanımlık kart alırken en önemli şey alırken’de kazanmaktır. Astropay  kart alırken en önemli şey ise  ilk önce alacağınız miktarı doğru şekilde belirlemek. Astropay Fiyatlar sayfamızdan sizlere yeterli olan astropay miktarını belirleyerek ve ardından canlı destek bölümümüze bağlanmalısınız. Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçtikten sonra yapmanız gereken , seçmiş olduğunuz kart miktarını müşteri temsilcimize belirtin ve ardından sizlere verilen hesap numarasına havale işlemini gerçekleştirip ödeme bildirimi yapın. Ardından sistemimize girmiş olduğunuz telefon numaranıza SMS ile Astropay Pin Kodu gönderilir.

   Bu işlemin net bir zaman aralığı yoktur bu tamamen size bağlıdır siz ne kadar hızlı ödeme yaparsanız müşteri temsilcilerimiz’de o şekilde sizlere gönderimi hızlı sağlar. Astropay kart satın alma işlemi oldukça basittir ama dikkat etmeniz gereken unsurlarda vardır. Küçük çaplı kazançlar için dolandırılmayı göze almayın. Hiç bir şekilde telafisi yoktur yapacağınız bir hatanın.

   Sosyal Medya Hesaplarımız’dan bizleri takip ederseniz haftanın iki günü %30’a varan indirim kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık

© SatisKart.Com | KullanatKart Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.ş Copyright 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.