Astropay ile Para Yatırma

Posted by admin in Genel on 13 Kasım 2016 with Yorum Yok

Artık ödemelerinizde kredi kartı kullanma zorunluluğunuz kalmamıştır. Tek kullanımlık Astropay Kart kullanarak kendinizi güven altına alabilirsiniz.

Astorpay ile para yatırma işlemi sizleri koruma altına alır ve hiç bir şekilde zarar görmeniz söz konusu değildir. İnternet üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde ödeme seçeneği olarak Astropay  Kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Limiti yoktur limiti siz belirlersiniz ve yurt dışı alışverişlerde hiç bir şekilde kimlik paylaşımı yapmadan alışveriş yapabilirsiniz. Gönül rahatlığında yurt dışı ödemeler yapabilirsiniz. Hiç bir şekilde kimlik paylaşımı yapmadan kart sahibi olmak için astropay kartı denemelisiniz.

Neden Astropay Kart ?  ; 

  1. Kimlik bilgilerinizin üçüncü şahıs kişilerin eline geçmemesi için.
  2. Yurt dışı alışverişlerinde sorunsuz ödeme için .
  3. Dolandırılmak ve kandırılmak istemiyorsanız.
  4. Banka ekstrenizde bilmediğiniz borçları ömür boyu ödememek için.
  5. Alışveriş yaparken kazanmak için.
  6.  7/24 saat Sıra beklemeden Canlı Destek Hizmeti alabilmek için.

Astropay kartı tercih etmelisiniz , ve saymakla bitmeyecek özelliklere sahip olan Astropay Kartlar Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre satışı yasaldır. Hiç bir sorun yaşamadan Astropay Kart sahibi olabilirsiniz ve gönül rahatlığında güvenli bir şekilde Astropay ile ödeme yapabilirsiniz. Hiç bir şekilde bir problem yaşamanız söz konusu değildir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık

© SatisKart.Com | KullanatKart Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.ş Copyright 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.